Black Friday 2019

Wróć do Blog
Black Friday 2019

Black Friday 2019

Panie i Panowie, znamy już zasady promocji w naszym sklepie w ciągu tegorocznego Black Friday oraz Black Weekend!

Już od północy z czwartku na piątek będziecie mogli skorzystać z największych w tym roku promocji na lustra do makijażu, toaletki kosmetyczne i panele oświetleniowe! Nie musicie wpisywać żadnych kodów rabatowych, ponieważ dla Waszej wygody wszystko będzie odbywało się automatycznie.

Poniżej prezentujemy listę promocji jakie dla Was przygotowaliśmy:

Black Saturday – 30.11.2019 r.

Lustra do makijażu z serii ECOrabat 10%

Wyłącznie w Black Saturday udzielamy 5% rabatu na wszystkie zamówienia indywidualne składane poza sklepem internetowym np. przez formularz kontaktowy niezależnie od rodzaju produktu. Wyjątkowo w ten dzień rabat dotyczy także produktów, które mają zostać zmodyfikowane na życzenie klienta.

Black Sunday – 1.12.2019 r.

Lustra do makijażu z serii ECOrabat 5%

Najważniejsze zasady zakupów i promocji:

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia przez sklep internetowy. Rabaty nie łączą się z rabatami ilościowymi oraz posiadamy przez klienta kodami rabatowymi. Promocja Black Friday trwa od północy z 28.11 na 29.11.2019 do północy z 29.11 na 30.11.2019. Nie ma możliwości abyśmy w kolejnych dniach uznawali rabaty z Black Friday dla kogoś kto się spóźnił z zakupem. Promocje z Black Weekend trwają analogicznie: Black Saturday od północy z 29.11 na 30.11.2019 do północy z 30.11 na 1.12.2019 oraz Black Sunday od północy z 1.12 na 2.12.2019 do północy z 2.12 na 3.12.2019. 

Przypominamy, promocje z Black Friday, Black Saturday oraz Black Sunday obowiązują wyłącznie na produkty dostępne w naszym sklepie internetowym oraz zamówienia złożone za pomocą sklepu internetowego, a więc nie dotyczą produktów modyfikowanych na życzenie klienta oraz zamówień składanych przez portale społecznościowe czy e-mail. Jedynym dniem, w którym obowiązuje promocja na zamówienia składane poza sklepem internetowym np. przez formularz kontaktowy, e-mail, czy portale społecznościowej jest 30.11.2019 – Black Saturday, a wartość rabatu została ustalona na 5% i dotyczy także produktów modyfikowanych na życzenie klienta.

Produkty sprzedawane w naszym sklepie (poza żarówkami LED) są wykonywane na zamówienie klienta co oznacza, że nie są dostępne od ręki!

Pamiętajcie aby przed zakupem zapoznać się z regulaminem naszego sklepu oraz koniecznie sprawdźcie aktualne czasy realizacji zamówień. Prosimy także mieć na uwadze, że w trakcie okresu przedświątecznego często zdarzają się opóźnienia w dostawach materiałów produkcyjnych, co może wpływać niekorzystnie na czas realizacji zamówień. Prosimy więc by w szczególności zwracać uwagę na maksymalne czasy realizacji zamówień i nie sugerować się sztywno średnimi czasami realizacji. 

Zwróćcie również uwagę, że termin realizacji zamówienia zawsze jest liczony od następnego dnia roboczego, następującego po dacie zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W związku z czym, zamówienia będą realizowane w chronologicznie zaczynając od tych, które zostały opłacone jako pierwsze i nie ma możliwości abyśmy jakieś zamówienia traktowali priorytetowo (poza kolejnością).

Udostępnij ten post

Wróć do Blog