historia firmy

Firmę ZAP project w 2015 roku założyło kreatywne i ambitne rodzeństwo z Radomia, które z miłości do drewna postanowiło tworzyć wyjątkowe produkty, skrojone na miarę potrzeb klienta.

Z początku nasze produkty tworzyliśmy w domu ucząc się na własną rękę podstaw obróbki drewna. Po jakimś czasie postanowiliśmy  zaryzykować i przenieść się do małego wynajętego lokalu, w którym powstała pierwsza siedziba ZAP project. Mały, drewniany baraczek o powierzchni ok 20m2 nie oferował komfortu, ale pozwolił nam stworzyć wiele wspaniałych luster do makijażu oraz spokojnie doskonalić rzemiosło.

W między czasie ruszył nasz sklep internetowy, który pozwolił nam się otworzyć na klientów poszukujących luster do wizażu z całej Polski.

Na początku kwietnia 2016 roku, ZAP project prosperował już na tyle dobrze by przenieść się do dużego lokalu przy ulicy Miłej 17 w Radomiu, dostosowanego idealnie do naszych potrzeb, który użytkujemy do dziś. 170m2 pozwoliło nam osobno stworzyć warsztat z prawdziwego zdarzenia oraz przytulne biuro dla naszych klientów. Cały czas w planach jest również utworzenie showroomu z naszymi produktami.

Obecnie pracujemy nad rozwinięciem oferty oświetlonych luster do makijażu oraz wprowadzeniem kilku nowości, w których główną rolę odegra drewno oraz światło.

oferta

Naszym sztandarowym produktem są profesjonalne lustra do makijażu i wizażu z oświetleniem LED, toaletki makijażowe oraz drewniane elementy wystroju wnętrz. Posiadamy także całkiem sporą ofertę oświetlenia LED w przystępnych cenach.

Z naszych luster do wizażu korzystają najbardziej znani polscy profesjonaliści. Lustra makijażowe produkcji ZAP project znajdziecie także w wielu renomowanych salonach fryzjerskich oraz szkołach wizażu.

Wykonujemy także projekty indywidualne oraz modyfikacje istniejących już modeli luster.

Zespół ZAP project

Dumy image

Anna Zajc
Właścicielka / Założycielka

Dumy image

Piotr Zajc
Właściciel / Założyciel