Rabat za zdjęcia

Rabat 5% za zdjęcia naszych produktów!

Posiadasz dobrej jakości zdjęcia produktów, które zostały już kiedyś kupione przez Ciebie w naszym sklepie internetowym? Dobrze się składa, bo bardzo poszukujemy takich zdjęć! Jeśli prześlesz nam takie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, to w zamian za zgodę na ich wykorzystanie i publikację otrzymasz 5% rabatu* na kolejne zamówienie!

Uwaga! W nawiązaniu do licznych pytań, chcemy wyjaśnić, że aby otrzymać 5% rabatu na kolejne zamówienie musisz już teraz posiadać jakiś nasz produkt! Jeśli np. teraz, po raz pierwszy dokonujesz zamówienie w naszym sklepie to nie otrzymasz już teraz rabatu na to zamówienie – dopiero po otrzymaniu zamówionych z pierwszego zamówienia produktów możesz wykonać ich zdjęcia, a po ich przesłaniu i poprawnej weryfikacji otrzymasz rabat na kolejne, np. drugie zamówienie.

Rabat przyznajemy jednorazowo za zdjęcia każdego unikalnego produktu, czyli jeden produkt – jeden rabat. To znaczy, że jeśli wyślesz nam np. 5 zdjęć jednego i tego samego produktu, to otrzymasz jeden rabat o wartości 5%. Jeśli natomiast prześlesz nam np. po 2 zdjęcia, dwóch różnych produktów, otrzymasz dwa rabaty po 5% każdy! Kody rabatowe nie łączą się ze sobą oraz z innymi promocjami. Kod rabatowy nie jest imienny, więc możesz przekazać go znajomemu, który chciałby dokonać zakupu w naszym sklepie.

* Zastrzegamy, że przesłane przez Ciebie zdjęcia zostaną zweryfikowane. Sprawdzimy czy na pewno jesteś autorem zdjęcia, czy produkt ze zdjęcia został wyprodukowany przez nas oraz przyjrzymy się jakości komercyjnej i technicznej zdjęcia. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, w wiadomości zwrotnej otrzymasz jednorazowy kod rabatowy, który wystarczy wpisać w odpowiednim polu, podczas składania zamówienia. Standardowy czas weryfikacji zdjęć to ok. 24-48h.