Wyprzedaż pomagazynowych luster OWT!

Wróć do Blog

Wyprzedaż pomagazynowych luster OWT!

Szanowni klienci, mamy dla Was super okazję!

W ostatnim czasie wzięliśmy się za porządki w naszych magazynach i wykopaliśmy trochę luster ECO OWT, które będą dostępne od ręki, a dodatkowo w atrakcyjnych cenach!

Standardowo, do każdego lustra otrzymujecie komplet żarówek LED o neutralnej barwie światła 4500K, a wysyłka jest GRATIS!

Oto zasady wyprzedaży:

 • Nie ma rezerwacji – kto pierwszy ten lepszy!
 • Jest dostępna 1 szt. każdego lustra z wyprzedaży. Nie ma możliwości modyfikacji luster w kwestii układu żarówek czy przeniesienia włącznika z lewej na prawą stronę. Do luster na życzenie, możemy natomiast wykonać podstawki w cenie 80 zł za sztukę.
 • Za lustro można zapłacić przelewem jako przedpłata lub jeśli klient chce lustro odebrać osobiście płatność możemy podzielić na pół tj. 50% wartości jako bezzwrotny zadatek oraz drugie 50% gotówką przy odbiorze w siedzibie naszej firmy. Zamówienia na lustra z wyprzedaży należy opłacić w ciągu 3 dni od momentu złożenia zamówienia – po tym czasie w razie braku wpłaty zamówienie zostanie anulowane, a lustro wraca do puli. 
 • Luster z wyprzedaży nie wysyłamy “za pobraniem”
 • Zdjęcia luster są dostępne na stronach produktów
 • Wszystkie lustra sprzedawane są jako produkty pomagazynowe, używane i powystawowe więc mogą nosić niewielkie ślady użytkowania lub niewielkie rysy na taflach
 • Jeśli jakieś lustro posiada większe mankamenty lub wady, jego cena jest odpowiednio zmniejszona, a informacja o rodzaju uszkodzenia czy wady jest wyraźnie opisana
 • Na wszystkie lustra udzielamy normalnej, 3 letniej gwarancji na zasadach opisanych w karcie gwarancyjnej za wyłączeniem widocznych, niewielkich śladów użytkowania oraz ewentualnych wad, które zostały podane na liście

  Przypominamy, że dużej rozdzielczości zdjęcia powyższych luster są dostępne na życzenie klienta i możemy je wysłać na Państwa e-mail. W tym celu prosimy o kontakt przez e-mail [email protected] oraz przesłanie nam linku do lustra z wyprzedaży, które Państwa interesuje.

  Poniżej znajdziecie listę wszystkich dostępnych luster do makijażu z naszej wyprzedaży.

  Produkty z wyprzedaży pomagazynowej:

  Udostępnij ten post

  Wróć do Blog
  You've just added this product to the cart: