Czas realizacji zamówienia

Aktualny, przewidywany czas realizacji zamówień

Informacja dotycząca przerwy świąteczno - noworocznej

Ze względu na zbliżające się Święta oraz Nowy Rok, pragniemy poinformować, że w dniach od 24.12.2022 r. do 8.01.2023 r. włącznie nasza firma będzie nieczynna. W tym będzie obowiązywała przerwa świąteczno-noworoczna, którą jak co roku będziemy chcieli wykorzystać na "naładowanie baterii", spędzenie czasu w gronie rodzinnym oraz wykonanie niezbędnego remanentu. W tym czasie nie będą wykonywane jakiekolwiek prace związane z realizacją zamówień, dlatego prosimy zamawiających, by brali pod uwagę ten okres jako wyłączony z realizacji zamówień.

Ponad to informujemy, że terminy wysyłki zamówień złożonych od 1.12.2022 r. włącznie mogą przypadać już po wspomnianej wyżej przerwie świąteczno-noworocznej co oznacza, że w przypadku dużej ilości złożonych zamówień, część z nich nie zdąży dotrzeć do zamawiających przed świętami. Prosimy mieć to na uwadze, składając zamówienia.

Kupując produkty w naszym sklepie poświęć chwilę czasu i koniecznie zapoznaj się wcześniej z poniższym średnim i maksymalnym czasem realizacji zamówień. Wszystkie podane poniżej przewidywane terminy realizacji zamówień wyrażone są w dniach roboczych, więc nie należy w nie wliczać sobót, niedziel, świąt państwowych (tzw. czerwone kartki) oraz dni powszednich występujących pomiędzy dwoma świętami lub świętem, a weekendem np. dzień 2 maja (tzw. długie weekendy).

Poniższe czasy realizacji określają w przybliżeniu, kiedy można się spodziewać ukończenia prac nad Twoim zamówieniem, co może umożliwić Ci np. dokładniejsze zaplanowanie otwarcia salonu. Pamiętaj, żeby nigdy nie nastawiać się na skrócenie poniżej podanych czasów realizacji lub z góry zakładać, że zamówienie zostanie na pewno wykonane w ciągu podanego średniego czas realizacji zamówień – lepiej i bezpieczniej jest brać pod uwagę maksymalny czas realizacji! Większość naszych produktów jest wykonywana na zamówienie klienta, co oznacza, że nie są dostępne od ręki i muszą zostać wyprodukowane, a czas potrzebny na ich wykonanie jest zależny od wielu czynników (dostępności materiałów produkcyjnych, sprawności i awaryjności maszyn, czynników ludzkich i zewnętrznych), na które nie zawsze mamy wpływ i nie można ich przewidzieć. Odradzamy więc zakupy “na ostatnią chwilę” i sugerujemy planowanie ich z wyprzedzeniem, zakładając odpowiedni, bezpieczny dla indywidualnej sytuacji bufor czasowy.

Pamiętaj także, że czas realizacji zamówienia jest liczony od następnego dnia roboczego, po dniu, w którym została zaksięgowana wpłata za zamówione przez Ciebie produkty. Warunkiem rozpoczęcia prac nad Twoim zamówieniem jest jego wcześniejsze opłacenie. Wszystkie powyższe informacje są częścią Regulaminu sklepu, z którym również prosimy się zapoznać przed złożeniem zamówienia.

Poniższe, szacowane czasy realizacji obowiązują dla wszystkich zamówień złożonych od 21.11.2022 r.