Czas realizacji zamówienia

Aktualny, przewidywany czas realizacji zamówień

Kupując produkty w naszym sklepie poświęć chwilę czasu i koniecznie zapoznaj się wcześniej z poniższym średnim i maksymalnym czasem realizacji zamówień. Wszystkie podane poniżej przewidywane terminy realizacji zamówień wyrażone są w dniach roboczych, więc nie należy w nie wliczać sobót, niedziel, świąt państwowych (tzw. czerwone kartki) oraz dni powszednich występujących pomiędzy dwoma świętami lub świętem, a weekendem np. dzień 2 maja (tzw. długie weekendy).

Poniższe czasy realizacji określają w przybliżeniu, kiedy można się spodziewać ukończenia prac nad Twoim zamówieniem, co może umożliwić Ci np. dokładniejsze zaplanowanie otwarcia salonu. Pamiętaj, żeby nigdy nie nastawiać się na skrócenie poniżej podanych czasów realizacji i zawsze bierz pod uwagę maksymalny czas realizacji! Większość naszych produktów jest wykonywana na zamówienie klienta, co oznacza, że nie są dostępne od ręki, a czas potrzebny na ich wykonanie jest zależny od wielu czynników, na które nie zawsze mamy wpływ. Lepiej więc założyć lekki poślizg i się miło zaskoczyć, niż się smutno rozczarować.

Pamiętaj także, że czas realizacji zamówienia jest liczony od następnego dnia roboczego, po dniu, w którym została zaksięgowana wpłata za zamówione przez Ciebie produkty. Warunkiem rozpoczęcia prac nad Twoim zamówieniem jest jego wcześniejsze opłacenie. Wszystkie powyższe informacje są częścią Regulaminu sklepu, z którym również prosimy się zapoznać.

Poniższe, szacowane czasy realizacji obowiązują dla wszystkich zamówień złożonych od 4.03.2022 r.

Podpowiedź

Kliknij w rozwijane menu (ikonka trzech poziomych kresek), które wskazuje strzałka aby wygonie poruszać się po stronie :)