O nas

Co my właściwie robimy?

Naszymi klientami są głównie kobiety – makijażystki, charakteryzatorki oraz fryzjerki z całego kraju. Wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i ręcznej produkcji najwyższej jakości, profesjonalnych luster do makijażu z oświetleniem LED, toaletek kosmetycznych z dużymi szufladami, mobilnych paneli oświetleniowych z żarówkami dla makijażystów oraz dystrybucji wyselekcjonowanych żarówek LED do luster z dzienną, neutralną barwą światła. Produkty opuszczające naszą pracownię są wysoce cenione przez najlepszych specjalistów w branży i finalistek wielu konkursów kosmetycznych. 

Jako jedni z niewielu w Polsce produkujemy także stylowe i niepowtarzalne lustra do makijażu z żarówkami w drewnianych ramach. Wszystkie nasze produkty klient może zmodyfikować według własnych potrzeb i preferencji, a my z przyjemnością wykonamy np. lustro do makijażu na wymiar.

Krótka historia naszej firmy

Lipiec 2015
Lipiec 2015

Powstaje ZAP project

Firmę ZAP project w 2015 roku założyło kreatywne i ambitne rodzeństwo z Radomia. Wszystkie uczyliśmy się sami nie mając żadnego doświadczenia ze stolarstwem, meblarstwem czy elektryką. 

Z początku, nasze pierwsze produkty tworzyliśmy w domu ucząc się na własną rękę i na własnych błędach podstaw obróbki drewna. Skutkowało to wieloma nieprzespanymi nocami i dużym bałaganem w mieszkaniu 🙂 Po kilku miesiącach postanowiliśmy zaryzykować i wynająć nasz pierwszy, malutki lokalik, w osiedlowym “blaszaku”. Mały, drewniany baraczek, pokryty blachą falistą o powierzchni ok 20m2 nie oferował komfortu i dużo miejsca do pracy, ale pozwolił nam stworzyć wiele wspaniałych luster do makijażu oraz powoli doskonalić rzemiosło.

W między, również na własną rękę stworzyliśmy pierwszą wersję naszego sklepu internetowego, który pozwolił nam dotrzeć do większej liczby odbiorców. 

Kwiecień, 2016
Kwiecień, 2016

Zmiana lokalu

Na początku kwietnia 2016 roku, ZAP project prosperował już na tyle dobrze by przenieść się do dużego lokalu przy ulicy Miłej 17 w Radomiu, dostosowanego idealnie do naszych potrzeb, który użytkujemy do dziś. Spory lokal w budynku dawnego radomskiego WCZ o powierzchni 170m2 pozwolił nam stworzyć pracownię z prawdziwego zdarzenia. Od początku planowaliśmy także utworzenie pokazowego showroom’u, ale niestety do tej pory się to nie ziściło, ze względu na stale postępujący rozwój i co raz mniej wolnego miejsca w i tak już sporym lokalu.

Czerwiec, 2016
Czerwiec, 2016

Idzie nowe..

Po przejściu do nowego lokalu zaczęliśmy powoli wykorzystywać nie tylko drewno, ale i płytę meblową, która obecnie jest głównym naszym materiałem produkcyjnym, a drewno i drewniane produkty stały się dobrem luksusowym – elitarnym. Wykorzystanie płyty meblowej pozwoliło nam lepiej dopasować ofertę do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Do oferty weszły pierwsze toaletki, a po jakimś czasie także chyba pierwsze w Polsce mobilne panele oświetleniowe dla makijażystów. 

Lata 2016 - 2018
Lata 2016 - 2018

Dalszy rozwój firmy

Kolejne dwa lata to postępujący rozwój firmy i większe inwestycje w sprzęt potrzebny do pracy, a także dalsze szlifowanie umiejętności stolarsko-meblarskich oraz zdobywanie niezbędnej wiedzy teoretycznej na temat materiałów i techniki. 

Czerwiec, 2018
Czerwiec, 2018

Przebudowa struktury firmy

W połowie 2018 roku w strukturze naszej firmy nastąpiły pewne nieprzewidziane wcześniej zmiany . Od firmy odeszła jej współzałożycielka, i wraz ze swoja drugą połówką postanawiając zająć się czymś zupełnie innym. To był trudny okres, ponieważ przyszedł nagle i wiązał się także ze zmniejszeniem i tak już niewielkiej załogi. Odbicie się od dna zajęło trochę czasu, ale daliśmy radę i wróciliśmy do pracy ze zdwojoną siłą. Po tych wszystkich przygodach zmieniliśmy podejście do prowadzenia firmy i po nadrobieniu zaległości w realizacji zamówień ruszyliśmy z poważnymi inwestycjami, które pozwoliły nam się usamodzielnić od innych podwykonawców. 

Marzec - Czerwiec, 2019
Marzec - Czerwiec, 2019

Pierwsze inwestycje

Na początku 2019 roku, zmęczeni ciągłymi opóźnieniami w dostawach materiałów, wykonaliśmy pierwszą poważną inwestycję w park maszynowy. A w połowie roku nasza pracownia przywitała kolejną profesjonalną maszynę i od tego momentu byliśmy już całkowicie samowystarczalni w kwestii cięcia i oklejania materiału do naszych luster i toaletek. 

Podpowiedź

Kliknij w rozwijane menu (ikonka trzech poziomych kresek), które wskazuje strzałka aby wygonie poruszać się po stronie :)