Kontakt

ZAP project LOGO

ZAP project Piotr Zajc

ul. Miła 17
26-600, Radom
Mazowieckie, Polska

NIP: 796-290-82-90
REGON: 361-886-580

tel.: +48 692 022 720
e-mail: bok@zapproject.pl

Dni i godziny pracy firmy:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 16:00
Sobota: 10:00 – 14:00
Niedziela i święta: Nieczynne

Telefonicznie udzielamy wyłącznie informacji o produktach i kwestiach technicznych. W przypadku pytań o stopień realizacji Państwa zamówienia prosimy o wiadomość e-mail na bok@zapproject.pl.

Pytania o stan realizacji zamówienia, zamówienia indywidualne lub zgłaszanie reklamacji i szkód powstałych w transporcie i zwrotów prosimy kierować na email podany powyżej.

Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić w godzinach pracy prosimy o cierpliwość lub wiadomość na email – czasem jesteśmy w warsztacie gdzie jest bardzo głośno i nie słyszymy telefonu.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz złożyć zamówienie indywidualne lub zapytać o jakiś produkt, skorzystaj z poniższego formularza, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Prosimy nie korzystać z tego formularza do przesyłania propozycji współpracy!

Chcesz się z nami spotkać osobiście? Zapraszamy!

Na poniższej mapie znajdziesz wskazówki dojazdu do naszej pracowni, które zaprowadzą Cię pod same drzwi. Dla pewności, daj nam znać trochę wcześniej przed swoim przyjazdem. Często wyjeżdżamy po materiał i przyjeżdżając do nas bez zapowiedzi, na miejscu możesz zastać zamknięte drzwi. 
Ważna informacja: niestety na chwilę obecną na miejscu nie posiadamy żadnej wystawy naszych produktów czy showroomu, ponieważ nie mamy na to warunków i miejsca 🙁 Jeśli zadzwonisz do nas przed przyjazdem, będziemy mieli szansę odłożyć interesujący Cie produkt abyś mógł go obejrzeć zanim zostanie przekazany do wysyłki.